سیستم رزرواسیون اتاق ( شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا سهامی عام )

 

شرایط و مقررات

ضوابط عمومي اسکان

اینک که به یاری خداوند متعال و مساعدت مدیریت محترم عامل شرکت ، امکان استفاده همکاران عزیز از سفرهای زیارتی / سیاحتی در هتل الماس يك واقع در شهر مشهد مقدس و مجموعه فرهنگی رفاهی زیبا کنار در حومه بندر انزلی استان گیلان متعلق به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، فراهم گردیده است لازم است ضوابط مربوطه را به استحضار رسانده و شایسته است همکاران عزیز ، ضمن توجه به حفظ جایگاه خود و سازمان و فراهم نمودن بستر مناسب جهت ادامه و ارتقائ سطح چنین امکاناتی ، شرکت و مجموعه های ارائه دهنده خدمات را یاری فرمایند  .

همکاران محترم صرفاً به اتفاق خانواده تحت تکفل خود ، به تدریج و طی دوره های مختلف تعیین شده ، به اماکن مذکور معرفی خواهند شد و همراه داشتن مهمانان فقط با هماهنگی قبلی ( حداقل 10 روز قبل) و در صورت وجود امکانات اسکان و صدور معرفی نامه از طرف شرکت در محلهای طرف قرارداد امــــکان پذیر می باشد .

1) با توجه به تعهدات شرکت ، رعایت کلیه مقرّرات و ضوابط جاری در اماکن طرف قرارداد و رعایت نکات اجتماعی، بهداشتی وایمنی ( خصوصاً در مورد اطفال و سالخوردگان) و حفظ اموال ، الزامی بوده و تأکید میگردد در صورت عدم رعایت موارد مذکور ، عواقب و مسئولیت آن متوجه همکار خواهد بود.

2) محیط هتل الماس و مجتمع آموزشی فرهنگی رفاهی زیبا کنار ، کاملاً خانوادگی بوده و پذیرش افراد غیر مـحرم در یک اتاق / سوئیت خارج از ضوابط مجموعه های مذکور بوده و امکان پذیر نمی باشد.

3) علاوه بر اصل معرفی‌نامه ، ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه کلیه افراد جهت احـــــراز هویت به اماکن مذکور الزامی است ، خصوصاً مدارک احراز زوجیت متاهلین اجباری است .

4) عدم حضور صاحب معرفی‌نامه (به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی‌نامه میگردد و مراکز فوق از پذیرش سایر افراد معذور است .

5) معرفی‌نامه صادره منحصراً جهت پذیرش صاحب معرفی‌نامه، همسر و فرزندان مجرد ایشان می‌باشد ، لذا پذیرش افراد دیگر (صرف نظر از نسبت این افراد با صاحب معرفی‌نامه) بعنوان همراه تلقی گردیده و ضمن رعایت"ضوابط پذیرش نفرات همراه"مستلزم پرداخت هزینه جداگانه (با تخفیفات توافق شده) به مراکز طرف قرارداد به صورت تســـویه حســاب نقدی می باشد .

شرایط پذیرش نفرات همراه :

الف- هزینه هر نفر در هر شب با امکان استفاده از رستوران ( صبحانه – ناهار – شام ) در هتل الماس با لحاظ تخفیف توافق شده ، معادل 2/000/000 ريال می‌باشد.

ب – در صورت فراهم شدن امکان استفاده از مجموعه فرهنگی ، رفاهی زیبا کنار طی سال جاری ، متعاقباً تاریخ استفاده طی اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی میگردد که در این صورت هزینه هر نفر در هر شب با امکان استفاده از رستوران ( صبحانه – ناهار – شام ) 1/100/000 ريال تا تاریخ 98/12/25 می‌باشد.

ج – اتاق های تعیین شده با ظرفیت 3 نفر وحداکثر اضافه نمودن یک تخت (Extra bed ) جهت اقامت یک نفر همراه در همان اتاق و درصورت همراه داشتن بیش از دو نفر، دراتاق مجزا و با همان امکانات خواهد بود .

د ـ تعداد نفرات همراه بدلیل محدودیت امکانات چهارنفر می‌باشد.

ه- هزینه اسکان تا چهار نفر ( متاهلین با دو فرزند ، متاهلین بدون فرزند و مجردین با پدر و مادر) در طول مدت اقامت به عهده شرکت می باشد و متاهلین دارای سه فرزند و بیشتر مطابق بند الف / ب این اطلاعیه توسط هتل نقداً در محل دریافت و تسویه حساب میگردد . برای فرزندان کمتر از 6 سال، هزينه نيم بها محاسبه خواهد شد .

همکاران محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال ، در دفتر تهران با آقاي موالي زاده ( داخلی 359)  و دفتر اهواز و سایت با آقای توكل فرد (داخلی 647) تماس حاصل فرمایند .