سیستم رزرواسیون اتاق ( شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا سهامی عام )

 

هتل های طرف قرارداد شرکت

هتل الماس يك

4
هتل الماس يك
هتلی چهار ستاره، کلاسیک و مدرن در مشهد

هتل الماس يك با فاصله پنج دقیقه ای از حرم مطهر امام رضا (ع) در مرکز شهر مشهد يلوار امام رضا (ع) قرار گرفته است.
آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع) 4 و 6

مجتمع آموزشی رفاهی زیبا کنار

زیباکنار نامی آشنا  و خاطره انگیز ، در سواحل سرسبز دریای خزر  ، با مناظری  شگرف  ازمزارع  برنج  و با کامل ترین  امکانات  اقامتی  ، آموزشی  و رفاهی درمحیطی  بسیار آرام   ،  میزبانی  برای همه  فصول  می باشد . امکانات این مجتمع  از نظر کمی  وکیفی  و نیز همزمانی  ساعات  استفاده آنها  ،  برای خانواده های محترم  این  فرصت   نیکو را می دهد  تا بطور همزمان  ازاوقات  و برنامه های تنظیم  یافته  مجتمع  به بهترین  وجه استفاده  نمایند . این  مجتمع  منحصر  به  فرد  ،  روزانه  ظرفيت  پذيرش  بیش  از 2000گردشگر ر ا دارد . مناظر زیبا  و چشم انداز نشاط آور و شگفت  انگیز این مجتمع   ،   پیام آورآسایش   وآرامش  برای  میهمانان  عزیزمان  می باشد . مجتمع آموزشی   و فرهنگی  زیباکنار  اگر نگوییم  مجتمعی بی   نظیر  ،  می توانیم   بگوییم کم  نظیر   است  که  اقامتی  خوش  را  همراه  با  پذیرایی   به  یاد  ماندنی  برای  میهمانان  این مجتمع   نوید  می دهد  .  با انگیزه ای  به  مراتب  بیش  از گذشته  از تمام   توان   و ظرفیت  های خود  برای  عرضه  خدمات  مطابق  با استانداردهای بین المللی تلاش می کنیم . این مجتمع  زیبا ،  با مجموعه ای از هتل ها و ارائه  عالی ترین خدمات  هتلینگ ، اقامتی آسوده  و لذت بخش را به شما هدیه می دهد  تا به یاد ماندنی ترین ساعات زندگیتان  را با ما  تجربه کنید . ما در خانه خودتان  منتظر  شما  هستیم.

هتل کوثر :

هتل زیبای کوثر که همچون نگینی درخشان بر انگشتان  مجتمع  زیباکنار می درخشد ،  با داشتن  واحد های  اقامتی  مجزای 3  تا  8  تخته که  امکاناتی  نظیر رستوران  ،کافی شاپ  ،  عابر بانک  ،   پاویون  ،  اینترنت   ،  سالن کنفرانس   ،  پارکینگ  اختصاصی   و با  کادری  مجرب  ،  با چشم  اندازحیرت  انگیز  از  دریا  و جنگل  ،  پذیرای  میهمانان گرانقدر می باشد.
آدرس: گیلان- رشت-انزلی-کیلومتر 22 جاده حسن رود به زیباکنار-مجتمع آموزشی ، فرهنگی و رفاهی زیباکنار (صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران)