سیستم رزرواسیون اتاق ( شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا سهامی عام )

 

اخبار » اطلاعیه شماره 4 - جدول مهمان پذیری مجتمع زیبا کنار بندر انزلی

اطلاعیه شماره 4 - جدول مهمان پذیری مجتمع زیبا کنار بندر انزلی

بسمه تعالی

ضمن تبریک خجسته سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، به استحضار همـکاران محترم می­رساند در راستای ارائه خدمات رفاهی ، از تاریخ 16/ 95/11ساعت 00: 10 امـــــــکان رزرو از طریق دسترسی به سایت refahi.persia-oil.com برای سفر به مجتمع آموزشی ، فرهنگی و رفاهی زیبا کنار ( جدول مهمان پذیری نوروز 96 ) به شرح ذیل فراهم می­باشد :

  • زمان استفاده از 95/12/26 لغایت 96/01/17 در مرحله اول .
  • مدت اقامت : 3 شب و 4 روز به همراه صبحانه ، ناهار و شام رایگان.
  • صبحانه ، ناهار و شام از منوی موجود و یک غذای انتخابی .
  • ضمناً همكاران مي توانند در صورت تمايل و تكميل ذيل فرم درخواست، بمنظور استفاده ساير همراهان (بجز افراد تحت تكفل حداکثر 3 نفر) جهت اقامت در مجتمع ، با پرداخت حدوداً مبلغ 1/100/000 ریال براي هر نفر در هر شب بصورت پرداخت نقدي، از امكانات مجتمع مطابق با شرايط و ضوابط اعلام شده، براي همراهان بهره­مند گردند.

خواهشمند است جهت تنظيم درخواست، به آدرس سایت رفاهی شرکت با USER : کد پرسنلی و PASS : کد ملی ، مراجعه و ضمن تکمیل فرم، رزرو خود را نهایی نمائید .

ضمناً امکان رزرو در صورت داشتن دسترسی به اینترنت با توجه به "تحت وب" بودن نرم افزار امور رفاهي، در خارج از محل کار (کافی نت و در منزل ) نیز فراهم می­باشد .

لازم است همكاران، نسبت به دریافت معرفی نامه صادره به تاریخ مورد نظر، از واحد منابع انسانی و اداری شرکت اقدام نموده و هنگام مراجعه به مجتمع تحویل متصدی مجتمع نمایند تا پذيرش انجام شود .

توجه - امکان انصراف تا  يك هفته مانده به تاریخ شروع سفر مقدور است .

با هدف حفظ حقوق ساير همكاران ، در صورت انصراف، امتیاز استفاده تا 6 ماه آتی امكان پذير نمي­باشد .

در صورت رزرو و عدم استفاده همکار از امکانات هتل، معادل 30% خسارت از حقوق متقاضي کسر میگردد .

با توجه به محـدودیت تعداد اتاقها و همچنين محدوديت زمان، اولویت با همکارانی می باشد که درخواست های کتبی خود را زودتر در سامانه، ثبت نمایند .


نوشته شده در: 2 فروردین 1396 ساعت : 08:41